BIP
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Aktualności
Change version
Zmiany kadrowe w Pułku
03.07.2017
Z 10 Wrocławskim Pułkiem Dowodzenia pożegnał się ppłk Tomasz Socha - Szef Sztabu Pułku. W najbliższym czasie obejmie on wyższe stanowisko służbowe w innej jednostce wojskowej.

W obecności żołnierzy, pracowników resortu obrony narodowej oraz przybyłych na uroczystość osób, Dowódca Pułku – płk Dariusz Dejneka, podkreślając bogate doświadczenie i dorobek zawodowy, podziękował odchodzącemu oficerowi za dobrze wykonywaną służbę i pracę w 10 Wrocławskim Pułku Dowodzenia, życząc jednocześnie dużo zdrowia oraz sukcesów w nowym miejscu służby. 
W trakcie swojej dotychczasowej służby wojskowej miałem okazję spotkać wspaniałych ludzi, bardzo odpowiedzialnych, oddanych i kompetentnych – z tymi słowami zwrócił się do zebranych ppłk Tomasz Socha. Kolejny, drugi już mój okres służby w 10 Wrocławskim Pułku Dowodzenia był dla mnie czasem szczególnym i pozostanie w mojej pamięci, jako czas współpracy z ludźmi wyjątkowymi, zajmującymi stanowiska nie tylko w Pułku, ale także w innych jednostkach i instytucjach wojskowych oraz pozostałych służbach mundurowych. Życzę wszystkim, którzy pozostają w Pułku dużo zdrowia, sukcesów w służbie, kolejnych awansów oraz nieustającego, żołnierskiego szczęścia.

Tekst: M. Milewska
Zdjęcia: kpr. Ł. Urbaniak

Zdjęcia >>>

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych