10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Change version
Najlepsi w biegach na orientację
23.09.2017
15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia zwyciężyła w Zawodach o Puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa w Biegach na Orientację, które rozegrały się w mrągowskim Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym.

W klasyfikacji drużynowej, tuż za zawodnikami z Sieradza uplasowały się reprezentacje: 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia oraz 24 Polowej Technicznej Bazy Wojsk Łączności.
 W zmaganiach uczestniczyło 33 zawodników z 10 jednostek wojskowych podległych DGW. Żołnierze z 15 Brygady triumfowali również w klasyfikacji indywidualnej: wśród kobiet do 30 roku życia najlepsza okazała się szer. Sylwia Antczak, mężczyzn do 35 roku życia pokonał st. szer. Marek Wójcik, a panów którzy skończyli 45 lat – st. chor. szt. Piotr Wojajczyk.
 W dwóch pozostałych kategoriach wiekowych Sieradz dał się pokonać konkurentom. Pierwsze miejsce wśród pań powyżej 30 roku życia zajęła zawodniczka z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia - st. szer. Izabela Chłądowicz, a bezkonkurencyjny wśród mężczyzn do 45 roku życia okazał się reprezentant gospodarzy – st. chor. szt. Krzysztof Jaskulski.