10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Change version
Dolnoślązacy najlepsi w siatkówce
02.03.2018
Reprezentacja 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia pokonała jedenaście innych drużyn z jednostek Dowództwa Garnizonu Warszawa, zdobywając tym samym puchar dowódcy stołecznego garnizonu w piłce siatkowej.

Pięciodniowe zawody rozgrywały się na terenie 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego. Tuż za zwycięzcami na podium uplasował się zespół gospodarzy – 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Pułku Ochrony. Tytuł najlepszego atakującego turnieju przyznano st. szer. Pawłowi Siemko vel Siemczuk, a na miano najlepszego rozgrywającego zasłużył st. chor. sztab. Tomasz Kożuchowski.
Medale i puchar zwycięzcom wręczył płk Robert Kowalski, dowódca 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego.