10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Change version
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym  o Puchar Dowódcy 10 Pułku Dowodzenia
02.03.2018
10 Wrocławski Pułk Dowodzenia był tegorocznym gospodarzem turnieju w tenisie stołowym w ramach Ligii Garnizonu Wrocław.

W dniu 02.03.2018 r. na terenie hali sportowej pułku spotkało się 5 reprezentacji jednostek Garnizonu Wrocław:
- 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia,
- Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych,
- 3 Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej,
- Regionalnego Centrum Informatyki,
- 4 Regionalnej Bazy Logistycznej.
W klasyfikacji indywidualnej  kobiet, pierwsze miejsce zajęła reprezentantka  10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia - st. chor. Małgorzata Ceglarek.
Wśród mężczyzn do 35 roku życia najlepszym zawodnikiem  został  kpr. Bogdan Gwiazdowski.
Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn po 35 roku życia wywalczył plut. Radosław Malinowski.
Zwycięzcą w klasyfikacji drużynowej oraz zdobywcą pucharu została reprezentacja Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu, drużyna pułku zajęła drugie miejsce.

Zdjęcia : kpr. Ł. Urbaniak
Tekst:  M. Milewska