10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Change version
ZAWODY O PUCHAR DOWÓDCY GARNIZONU WARSZAWA
18.05.2016
W dniach 09-13.maja 2016 r. w 10 Wrocławskim Pułku Dowodzenia odbyły się zawody o Puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa w biegu patrolowym oraz pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej.

W wyniku rywalizacji osiągnięto następujące wyniki:
a) w biegu patrolowym w klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce oraz tytuł mistrza DGW zdobył st. szer. Arkadiusz LASOTA z 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia;
II miejsce zajął kpr. Marcin STĘPIEŃ z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia;
III miejsce zajął szer. Norbert WASIEWICZ z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia;

b) w biegu patrolowym w klasyfikacji zespołowej:

I miejsce i puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa zdobyła 15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia;
II miejsce zajął 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia;
II miejsce zajął Pułk Ochrony;

c) w pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej indywidualnie na podium stanęli reprezentanci 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia:

I miejsce oraz tytuł mistrza DGW zdobył st. szer. Arkadiusz LASOTA ;
II miejsce zajął szer. Paweł GĄSKA;
III miejsce zajął szer. Rafał DAWID;

d) w pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej w klasyfikacji zespołowej”

III miejsce zajął Pułk Ochrony;

W klasyfikacji generalnej do współzawodnictwa sportowego w biegu patrolowym i pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia zajął II miejsce.
Tekst: M. Jaworska
Zdjęcia: M. Milewska/ st.chor.szt. M. Krysiak