10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Change version
Wręczenie Pucharów
08.03.2017
Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu ruszyły rozgrywki sportowe w ramach Mistrzostw Pułku.

Jako pierwsi na boisku spotkali się zawodnicy drużyn w piłce siatkowej. Rozgrywki odbyły się 04-05 stycznia i wzięło w nich udział 7 zespołów sportowych. Pierwsze miejsce oraz Puchar Dowódcy Pułku zdobyli żołnierze 10 Kompanii Ochrony i Regulacji Ruchu.
   Kolejną dyscypliną, w której rozstrzygnięto walkę o najlepszą reprezentację pułku był tenis stołowy.  Tym razem zwycięskim zespołem została 4 kompania logistyczna. W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli: w grupie kobiet chor. Małgorzata Ceglarek - reprezentantka sztabu, w grupie mężczyzn do 35 lat szer. Mateusz Malec z 5 kompanii ochrony i regulacji ruchu oraz w grupie mężczyzn powyżej 35 lat st. chor. sztab. Przemysław Zarówny z 7 kompanii radiowej.  W klasyfikacji gier podwójnych DEBEL 1 miejsce zdobyli żołnierze 4 kompanii logistycznej: kpt. Anna Malec oraz st. chor. Tomasz Wiercioch. W klasyfikacji gier podwójnych MIKST zawodnicy 4 kompanii logistycznej: kpt. Anna Malec  i szer. Mateusz Malec.
   06 marca br. podczas porannej zbiórki pułku zawodnicy otrzymali z rąk Dowódcy - płk Kazimierza Łuckiego puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Tekst: M. Milewska

Zdjęcia : kpr. Ł Urbaniak