10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
Change version
Walczymy o cenne punkty
14.03.2017
W dniach 07-10.03.2017 r. Na terenie Pułku Ochrony odbyły się Zawody o Puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa w tenisie stołowym.

W ramach sportowego współzawodnictwa drużyny walczyły o cenne punkty w ogólnej klasyfikacji drużyn sportowych DGW. Po czterech dniach zmagań tytuł mistrzowski wywalczyli żołnierze Pułku Ochrony, tuż za zwycięzcami uplasowała się reprezentacja 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Zdecydowanie najlepiej  w zawodach zaprezentowała się nasza zawodniczka st. chor. Małgorzata Ceglarek.  W klasyfikacji indywidualnej kobiet pani chorąży pokonała wszystkie rywalki. Najlepsi wśród mężczyzn- zawodników 10 Wpdow okazali się : w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn do 35 lat drugie miejsce st. szer. Łukasz Smagieł, trzecie szer. Mateusz Malec. W klasyfikacji DEBEL drugie miejsce  para: st. chor. szt. Przemysław Zarówny i st. szer. Łukasz Smagieł,  a w klasyfikacji MIKST drugie miejsce para: st. chor. szt. Przemysław Zarówny i st. chor. Małgorzata Ceglarek. W trakcie  uroczystości zamknięcia zawodów 10 marca, zwycięska drużyna otrzymała z rąk zastępcy  dowódcy Garnizonu Warszawa płk Romana Januszewskiego puchar, medale oraz gratulacje.
Tekst: M. Milewska
Zdjęcia: Archiwum DGW